TORRHEBİA DAĞ EVİ | Rooms & Rates

ODALAR ve FİYATLAR

Göl Oda

Göl Odamız; kendi bağımsız girişi olan zemin katta 1+1 delüx odamızdır. Bozdağ, Gölcük ve Bahçe manzaralıdır.Yatak odasında Çift Kişilik yatak, duşlu banyo, açılabilir pencere vardır. Misafirlerimiz konforu için otel terliği, sabun ve şampuan ücretsiz olarak verilmektedir. Oturma odasında açılabilir büyük bir sedir, küçük bir odun sobası ve çay-kahve setapı  mevcuttur. Otelimiz, kalorifer ile ısınmakta ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

Hamamlı Oda

Hamam Odası; Bahçemizden kendi bağımsız girişi olan müstakil bir odadır. Bozdağ, Gölcük ve Bahçe manzarasına sahiptir. İki kurnalı, bir göbek taşlı ve duşlu bir banyo bulunmaktadır. Misafirlerimizin konforu için otel terliği, sabun ve şampuan ücretsiz olarak verilmektedir. Oturma odasında açılabilir büyük bir sedir, küçük bir odun sobası ve çay-kahve seti vardır.. Otelimiz merkezi ısıtma ile ısıtılır ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Oda kahvaltı, Deluxe Süit

Dağ ve Orman Odamız; İki katlı evimizin ana binasında üst kattadır. İki yatak odası vardır. Dağ odamız Bozdağ, Gölcük ve Bahçe manzaralıdır. İçerisinde Bir çift kişilik yatak ve bir çocuk yatağı vardır. Orman odamız evimizin arkasındaki ormana bakmaktadır. İçerisinde bir çift kişilik yatal ve bir tek kişilik yatak vardır. Bu iki odanın tuvalet ve banyosu ortaktır. Misafirlerimizin  konforu için otel terliği, sabun ve şampuan ücretsiz olarak verilmektedir. Alt katımızda açık mutfaklı bir salonumuz vardır. Salonumuzda 6 kişilik koltuk takımı, bir masa, sandalyeler mevcuttur. Açık mutfakta buzdolabı, ocak ve mutfak gereçleri vardır. Otelimiz kalorifer ile ısınmakta ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Sincap Evi

Sincap evimiz; bahçemizde karavan tarzında ahşap tiny house kulübedir. Bozdağ, Gölcük ve Bahçe manzaralıdır. İçerisinde iki kişilk bir yatak, bir tek kişilik açılır sedir, ve çift kişilik yatğın altında özel çocuk yatağı ve oyun bölümü mevcuttur.  Sincap evimizde dört kişilik mutfak gereçleri, mini buzdolabı ve masası bulunan küçük bir açık mutfak vardır. Ayrıca, masa, duş-wc vardır. Sincap evimizin önünde kendine ait bir piknik terası vardır.  Misafirlerimizin  konforu için otel terliği, sabun ve şampuan ücretsiz olarak verilmektedir. 24 saat sıcak su bulunmaktadır.